По случай празника на полицията: Ченгета от Врачанско се включиха във волейболен турнир

По случай празника на полицията: Ченгета от Врачанско се включиха във волейболен турнир Отборът на врачанския затвор спечели волейболния турнир, организиран от СК "Спартак" в чест на професионалния празник на полицията – 5 юли. Шампион стана командата на ГДИН от мястото за изтърпяване на наказания край Враца, следвана от РСПБЗН. Трети се наредиха волейболистите от РУ на АЕЦ „Козлодуй", а четвърти са ченгетата от участъка в „Дъбника" във Враца. Последни в класирането се наредиха представителите на Военно формирование 54 990-Враца
Купите и грамотите на призьорите бяха връчени от комисар Марин Маринов - началник на „Охранителна полиция" към ОД на МВР-Враца.
03.07.2024, 15:24 часа