"Ботев"/Враца/ разби с 3:0 "Марек" /Дупница/ в контрола

"Ботев"/Враца/ разби с 3:0 "Марек" /Дупница/ в контрола "Ботев" /Враца/ триумфира над "Марек" /Дпница/ с категорично 3:0 в приятелска среща, играна в Етрополе, съобщиха от клуба.
Първото полувреме завърши 0:0. Стефан Велев от врачани отбеляза гол, който бе отменен от съдията за нарушение на Иван Василев.
През второто полувреме имаше множество пропуски на елитния тим, включително и на Мирослав Маринов и новия му защитник Стефан Цонков, които бяха близо до попадение.
Даниел Генов откри резултата с точен удар от дузпа, след което Бубакар Траоре удвои преднината на "Ботев".
Малко преди края, Мартин Ачков изигра прецизен удар с глава след отлично центриране отдясно на Генов.
На терена играха 5 момчета от ДЮШ на "Ботев", като две от тях започнаха като титуляри.
03.07.2024, 21:36 часа