"Бдин" /Видин/ допусна обрат в Павликени

"Бдин" /Видин/ допусна обрат в Павликени "Бдин" /Видин/ допусна обрат и загуби като гост на "Павликени" с 3:4 в най-резултатната среща от третия кръг на Северозападната Трета лига.
Бдинци поведеха в резултата с голове на Радослав Захариев в 20-ата и Александър Соколов в 28-ата минута. Домакините обаче изравниха до края на първото полувреме с попадения на Стефан Гинчев и Александър Иванов в 37-ата и 45-ата минута.
Обратът стана факт четвърт час след почивката, когато Цветомир Траянов отбеляза за 3:2. Тодор Бакърджиев покачи на 4:2 в 69-ата минута. Патрик Колчов оформи крайния резултат в последните секунди.
В следващия кръг "Бдин" е домакин на "Севлиево". Мачът е в събота, 21 септември, от 17 часа на стадион "Георги Бенковски".