Само в BulNews! Избягалият Силвестър взе първа жертва, вижте кой падна под ножа на Янколов /снимка/

Само в BulNews! Избягалият Силвестър взе първа жертва, вижте кой падна под ножа на Янколов /снимка/ Срамният инцидент, при който 15-годишен циганин избяга от сградата на РПУ Враца, вече започна да взима жертви, научи ексклузивно агенция BulNews.bg.
Вчера шефът на „Охранителна полиция“ в районното Венцислав Петров е бил поканен на разговор в кабинета на директора на полицията Янко Янколов. Пред него е било очертано мрачното настояще и светлото бъдеще, ако незабавно се махне от системата на МВР. При така направената презентация Венци Петров предпочел незабавно да отиде в „Личен състав“ и да подаде молба за напускане.
Това обаче не е новина за редовните читатели на BulNews.bg. Още миналият петък медията ни прогнозира, че заради бягството от ареста ще започнат да падат глави и това вече се случва. Стана практика успешно да предвиждаме хода на събитията и това е поредното доказателство за нивото на нашата журналистика, което логично ни държи трета година на лидерската позиция сред регионалните сайтове в страната.
Венци Петров обаче няма да е единствената жертва на издънката в РПУ Враца. Тракат ножове и около други началници, но ще са необходими няколко седмици, за да се оформят документално нещата.
Вече е ясно, че капии на шефа на РПУ Враца Георги Митов провеждат усилени сондажи за преместването му на бюро в София. Така се цели хем да бъде махнат, хем това да стане с достойнство - един вид издигаме момчето. Вещи астролози говорили със звездите и са категорични, че директорът на полицията Янко Янколов няма още дълго да работи с Георги Митов.
03.07.2018, 09:26 часа
13695 9
Коментари

колего

03.07.2018, 17:56 часа
Всички проблеми на полицай, директори, кметове и въобще на всички врачани идват от Георги Митов и кръга "Хемус". Там са някакви сиви кардинали и кадровици във всички сфери на града ни.

вътрешна сигурност

03.07.2018, 16:55 часа
Георги Вълчев да види какво е писал музовира.Да се поинтересува и как ще бъде финансирано изгграждането на фитнеса в дирекцията.Доста интересно четиво би се получило !

Реалист

03.07.2018, 14:53 часа
С 50 хил. от заплати и джапанки , пак нека му е зле на плажа! Ха-ха

доволен

03.07.2018, 11:42 часа
А дано директора успее да се справи с тези интриганти. Има още подобни служители които трябва да си ходят. Поздравления!!!

до полицай

03.07.2018, 10:45 часа
Да запълва районните с наште началници от районното в АЕЦ. Тия само интриги въртят и се чудят как да станат директори и коя колежка да добарат.

колега

03.07.2018, 10:40 часа
Цял живот лиже задници за да е на такава длъжност дето нищо да не работи ама тоя път не му мина номера. Браво на Директора че ни отърва от тоя дебил.

музовир

03.07.2018, 10:40 часа
154
149
Янко вместо да уволнява да каже с какви пари направи топ ремонт на служебния апартамент на Суми и си пътува със служебния автмобил по пет пъти в седмицата до Сф.Или по добре е Инспекторатът да го пита.

полицай

03.07.2018, 10:19 часа
Тоя Янко е пълен идиот.Кой ще остане да работи в това районно ? Ще настане пълен разпад ! Масово преместване и напускане на служители ще се случи.Ама Янко го боли оная работа.След няколко месеца ще ви заручи я за София,я за Лом а врачани вълци ги яли

Браво

03.07.2018, 09:51 часа
Най-сетне тоа търтей го махнаха. По цел ден спеше на дивана в кабинета си и нищо не работеше. Времето му на почивка в полицията изтиче. Браво.
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha