Запълват дупки по главния път в Мизия /снимки/

Запълват дупки по главния път в Мизия /снимки/ Община Мизия информира гражданите, че в момента се извършва частично запълване на дупките по главния път в града в участъка от Здравната служба до кръстовището с "Врачанско шосе". 
Тези дейности се реализират след многобройни и постоянни сигнали, изпращани от общинската администрация към Агенция „Пътна инфраструктура“. 
От местната управа напомнят, че този път е собственост на АПИ и в съответствие със законовите разпоредби, общината няма право да извършва строително-ремонтни дейности по него. 
"Ще продължим да подаваме сигнали към отговорните институции с цел постигане на по-добро и трайно подобряване на състоянието на републиканските пътища, които преминават през територията на населените места от община Мизия. Ще продължаваме да настояваме да бъде извършен ремонт на пътната настилка на ул. "Училищна" и ул. "Димитър Благоев", които са част от Републикански път ||-11 в рамките на града.
Благодарим на гражданите и всички преминаващи за проявеното търпение и разбиране. Вашата подкрепа е ценна за нас и ни мотивира да продължим да работим активно за по-добра инфраструктура в региона", пишат от Община Мизия.
11.03.2025, 13:48 часа
354 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha