Столичните "Локомотив" и "Септември" гостуваха в Селановци за футболен турнир

Столичните "Локомотив" и "Септември" гостуваха в Селановци за футболен турнир За приятелски мачове във врачанското село Селановци гостуваха отборите на ПФК „Локомотив”/София/, с треньор Юлиян Петков и ПФК „Септември”/София/, с треньор Младен Стоев.
Първият мач беше между отборите на „Локомотив”, родени 2003 и 2004 година, и ФК „Дунав 2016”/Селановци/. Играха се 3 полувремена от по 30 минути. Гостите от София победиха с резултат 3:1.
Следващият мач беше между домакините от „Дунав 2016” и „Септември”, родени 2004 и 2005 година. Изиграха се 2 полувремена от по 35 минути. Селановчани победиха с резултат 3:1.
Всички отбори останаха доволни. Любен Иванов благодари на гостите за направения жест да гостуват в Селановци.
05.08.2018, 16:13 часа