Равенство във втората контрола на ОФК „Първа Атомна“

Равенство във втората контрола на ОФК „Първа Атомна“ Тимовете на „Първа Атомна“/Козлодуй/ и „Вихър“/Славяново/ не успяха да се победят на градския стадион в Славяново, завършвайки с равен резултат – 0:0.
Срещата, започна с лек домакински натиск, но футболистите от Козлодуй успяха да се справят и да изнесат играта пред противниковата врата, като през първото полувреме създадоха няколко изгодни положения за гол, но вратарят на домакините успя да се справи с опасностите.
През втората част „Първа Атомна“ търсеше повече победата и стоеше доста по-добре на терена от съперника си, но липсата на късмет ги лиши от победа. Треньорът на мъжкия тим на Козлодуй Николай Нинов остана доволен от контролата, но видя и доста грешки на състава, които отдаде на още ранния етап от лятната подготовката и едва втората контрола на тима.
Тимът продължава заниманията си на градския стадион в Козлодуйи ще търси съперник за контрола тази събота.
19.07.2018, 14:10 часа