Юношите старша на „Първа Атомна“ загубиха срещу "Янтра" в Козлодуй

Юношите старша на „Първа Атомна“ загубиха срещу "Янтра" в Козлодуй Юношите старша възраст на „Първа Атомна“ отстъпиха на собствен терен с резултат 3:5 от  „Янтра“ /Полски Тръмбеш/. Двубоят бе част от 14-ти кръг на Зоналната група.
Първото полувреме завърши 2:0 в полза на гостите, а през втората част те увеличиха преднината си с още един гол. Рони Данчев от „Първа Атомна“ успя да намали разликата с две реализирани попадения , а след него се изяви повече от блестящо и Преслав Асенов, като изравни резултата с гол от воле.
"Посвещавам моя гол на приятелката си, която имаше рожден ден“, допълни с голяма радост Преслав Асенов. Радостта им трая кратко, тъй като футболистите на „Янтра“ успяха да отбележат още два гола и оформиха крайното 3:5.
В следващия мач юношите старша на „Първа Атомна“ ще гостуват на „Бдин“ /Видин/ на 25 април.
21.04.2018, 12:41 часа