"Ботев" /Враца/ победи "Монтана" и при U15 днес

"Ботев" /Враца/ победи "Монтана" и при U15 днес "Ботев" /Враца/ нанесе втора загуба на "Монтана" днес. В изтеглен мач от 6-ти кръг на U15 в зона „Велико Търново“ възпитаниците на Лукан Луканов се наложиха с 2:1 над монтанци. Домакинте контролиха играта и заслужено поведоха с 2:0. В 15-та мин. Пламен Спасов получи удобна топка на границата на наказателното поле и с премерен шут вкара за 1:0.
В началото на втората част "Ботев" удвои преднината си с малко куриозен гол. Мирослав Маринов от въздуха се опита да центрира, топката се удари в гредата, оттам попадна в тялото на вратаря и се оплете в мрежата зад него за 2:0. 15-ина минути преди края Бисер Ангелов върна гостите в мача, които впоследствие се опитаха да стигната до равенството, но не успяха да оползотворят няколко ситуации.
16.10.2017, 18:48 часа